NMS2001-I басқару блогы
Қысқаша сипаттама:
Детектор түрі:Тұрақты дабыл температурасы бар сызықтық жылу детекторы
Жұмыс кернеуі:Тұрақты ток 24 В
Рұқсат етілген кернеу диапазоны:Тұрақты ток 20 В-Тұрақты ток 28 В
Күту режиміндегі ток≤60 мА
Дабыл тогы≤80 мА
Дабыл қағуды қалпына келтіру:Ажыратуды қалпына келтіру
Күй көрсеткіші:
1. Тұрақты қуат көзі: жасыл индикатор жыпылықтайды (жиілігі шамамен 1 Гц)
2. Қалыпты жұмыс: Жасыл индикатор үнемі жанады.
3. Тұрақты температурадағы өрт дабылы: Қызыл индикатор тұрақты шамдармен жанады
4. Ақаулық: Сары индикатор үнемі жанып тұрады
Жұмыс ортасы:
1. Температура: – 10C – +50C
2. Салыстырмалы ылғалдылық ≤95%, конденсация жоқ